O spoločnosti Fan-Auto

Pôsobíme na trhu od roku 1996. Dodávame originálne náhradné diely na TATRA 815, TATRA EURO, TATRA  JAMAL, TATRA 148 , PV3S, LIAZ, ZETOR a  taktiež UNC, UNK, DESTA, LOCUST.

V súčasnej dobe, dalo by sa povedať, že už niekoľko rokov sa firma FAN-AUTO nešpecializuje výhradne na značku TATRA, ale tiež na autá zahraničnej produkcie  ako: MAN, DAF, IVECO, MERCEDES, SCANIA, RENAULT a VOLVO.
Predaj olejov, mazív a filtrov všetkých značiek, autobatérii  AKUMA. A rôzneho sortimentu a komponentov  týkajúceho sa prevádzky a údržby motorových vozidiel.

Vykonávame opravy vstrek. čerpadiel, kompresorov, hydr. valcov, štartérov, alternátorov, rozvádzačov, chladičov a iné na základe  dohody. Taktiež robíme opravy všetkých náhradných dielov, ktoré sa používajú na vzduchové a hydraulické systémy.

Servis: Od roku 2006 vykonávame servis na nákladné a osobné motorové vozidlá. - základné, bežné, generálne opravy vozidiel TATRA, LIAZ, AVIA a iných na základe dohody.

Náhradné diely, ktoré nemáme na sklade vieme zabezpečiť do 24 hodín. Pokiaľ zákazník si vyžaduje doviezť náhradné diely, pre ktoré si nevie zabezpečiť odvoz, sme ochotní po vzájomnej dohode mu tieto náhradné diely doviezť na ním určené miesto. TATRA Košice..